21 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Trabzonspor Antalyaspor Maç Özeti! Ersun Yanal İstifa Edecek Mi?

21/11/2016 - 21:57

Trabzonspor 0 Antalyaspor 1 maç özeti izleyenler futbol şöleni yaşadı. Ancak Trabzonspor taraftarı alınan mağlubiyet sonrasında Ersun Yanal'ın üzerine yüklendi. 11 haftada sadece 3 kez kazanabilen Trabzonspor'da Ersun Yanal istifa sesleri yükselmeye başladı.
Trabzonspor Antalyaspor Maç Özeti! Ersun Yanal İstifa Edecek Mi?

Trabzonspor’da kötü gidiş devam ediyor. Ersun Yanal’ın öğrencileri 11 maçta sadece 3 kez kazanarak tarihin en kötü sezonlarından birini geçiriyor. Bordo mavili ekip son 3 maçta sadece 1 puan toplayabildi. Antalyaspor ise peş peşe 3. kez kazanarak alt sıralardan kurtuldu.

Maça hızlı başlayan Akdeniz temsilcisi, henüz henüz 8. dakikada Chico’nun attığı golle 1-0 öne geçti. Bu golden sonra oyunu kendi yarı sahasında kabul eden Antalyaspor karşısında Trabzonspor’da pek bir varlık gösteremedi. İkinci yarıda da etkili taraf Antalyaspor oldu. Akdeniz ekibi birde penaltı atışından faydalanamadı. Büyük umutlarla başlanan sezonda büyük hayal kırıklığı yaşatan Trabzonspor’da Avni Aker’in kapanış maçı hayal kırıklığı yarattı. Akyazı Stadyumu ile yeni bir başlangıç yapılması bekleniyor. Ancak Trabzonspor’un sahaya koyduğu futbolla bu beklentileri de karşılaması zor görünüyor.

Ersun Yanal İstifa Edecek Mi

Ersun Yanal, kötü gidişin ardından istifa sinyalleri verdi. Trabzonspor Başkanı Muharrem Usta ile Ersun Yanal’ın Antalyaspor maçının ardından olağanüstü toplanması bekleniyor.

Trabzonspor 1-0 AntalyasporYorum Yap