27 Nisan 2016

Kadir Çalışkan

Tuğba Özay Adaya Veda Etti!

27/04/2016 - 18:07

Tuğba Özay Adaya Veda Etti!

Tv8 ekranlarında yayınlanan ve Türkiye’nin fenomen yarışma programlarından biri olan Survivor nefes kesti. Survivor 2016’nın 26 Nisan akşamı gerçekleşen eleme bölümünde heyecan doruktaydı. Fenomen yarışmada ünlüler ve gönüllüler takımlarının, adalarının birleşmesinden önce yapılan son eleme gecesinde elemeye kalan isimler Gizem Kerimoğlu, Serkay, Tuğba Özay ve Semih oldu. Merak edilen oylama sonuçları ise oldukça şaşırttı. Dört adayın konseye çıktığı eleme gecesinde en az oyu alarak, yapılan oylamada sonuncu olan ve adaya veda eden isim Tuğba Özay oldu.

Birleşme partisine günler kala yapılan son elemede yarışmadan elenen Özay, gözyaşlarını tutamayarak ağladı. Duygusal anların yaşandığı eleme anında Nagihan Karadere’de Tuğba Özay’a sarılarak göz yaşlarını tutamadı. Yarışma başında önce dost olmalarına rağmen Nagihan’ın Atakan’la yakınlaşması sonucu ikilinin arası açılmıştı.

Tuğba Özay’ın veda konuşması geceye damga vuran olay oldu. Elendiğinin açıklanmasından sonra, gideceğini hissettiğini belirten Özay, bu durumu Atakan’a söylediğini ifade etti. Ayrıca Nagihan’la yaşadıkları duruma da içerlediği görülen Özay, güzel bir dostluk kurduğunu düşündüğü sırada o dostluğun da bozulduğunu söyledi ve ardından ağladı. Türkiye’ye döndükten sonra, sokakta karşılaştığı insanların kendisine dedikodu yaptığı için olumsuz bir şey söylememelerini umduğunu ifade eden Özay, herkese teşekkür etti.

Ünlü manken Tuğba Özay, 10 Şubat 1978 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Aslen Trabzon’lu olan Özay, 1995 yılında Miss Model of the World dünya güzellik yarışmasında ikinci seçilerek tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. Fenerbahçe Lisesi mezunu olan güzel manken, yükseköğrenimini Haliç Üniversitesi Konservatuvar ve Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Fenerbahçe A takımında 5 yıl voleybol oynasa da 1994 yılında bir Vakko defilesinde yer alarak mankenliğe adım atmıştır. Mankenlik üzerine birçok ödül sahibidir. 2. olduğu dünya güzellik yarışmasında da en iyi vücuda sahip model ödülünü kazanmıştır.Yorum Yap