12 Kasım 2016

Kadir Çalışkan

Türkiye Kosova Maçının İlk 11’leri Şekillenmeye Başladı

12/11/2016 - 14:06

Türkiye Kosova maç kadrosu, Fatih Terim'in açıklamaları ile birlikte şekillenmeye başladı. Pek çok yeni isimin milli takımda forma şansı bulması bekleniyor. En çok konuşulan isim ise Arda Turan. Terim, Arda'nın kaptan olarak sahada olacağını belirtti.
Türkiye Kosova Maçının İlk 11’leri Şekillenmeye Başladı

Türkiye Kosova maçına artık saatler kaldı. Herkesin merak ettiği soru Fatih Terim’in Kosova karşısına nasıl bir 11’le çıkacağı. Fatih Terim’in dün düzenlediği basın toplantısı Kosova maçında sahada olacak kadronun hemen hemen şekillenmesini sağladı. Ancak ilk 11’ler ile ilgili açıklama gelmedi.

Türkiye’nin maça kalede Volkan Babacan, savunmada Şener Özbayraklı, Yalçın Ayhan, Hasan Ali Kaldırım ve Kaan Ayhan, orta alanda Selçuk İnan, Mehmet Topal, Arda Turan, Hakan Çalhanoğlu, Cengiz Ünder, forvette ise Burak Yılmaz ile sahada olması bekleniyor. Emre Mor ise kart cezalısı olduğu için Kosova maçı kadrosunda yer almıyor.

Arda Turan Kaptan Olacak Sahada

Fransa’da düzenlenen EURO 2016 sonrasında Fatih Terim tarafından kadroya çağrılmayan Arda Turan, uzun bir aradan sonra yeniden Ay Yıldızlı formayı giyecek. Arda, milli takıma dönmekten dolayı duyduğu sevinci dile getirirken Fatih Terim ise Arda’nın Kosova maçında kaptan olarak sahada olacağını belirtti.Yorum Yap