24 Kasım 2016

M. Negiz

Umuda Kelepçe Vurulmaz 4. Bölümde Fırat ile Ceren Yakınlaşıyor

24/11/2016 - 15:32

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Umuda Kelepçe Vurulmaz son bölümde Fırat kendine yeni bir sayfa açıyor. Perşembe akşamı saat 20:00’de Fox TV ekranlarında olacak dizide intikam rüzgarları eserken kim engel olacak şimdiden merak konusu.
Umuda Kelepçe Vurulmaz 4. Bölümde Fırat ile Ceren Yakınlaşıyor

Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi 4. Bölümüyle Fox TV ekranlarında olacak. Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Umuda Kelepçe Vurulmaz saat 20:00’de seyircilerini ekran başına davet ediyor. Aksiyon sahneleri ve intikam rüzgarlarıyla dopdolu olan dizide neler yaşanacağı şimdiden merak konusu.

Yeni bölümde Fırat’ın hayatında da yeni bir sayfa açılmaktadır. İntikam peşinde koşan Fırat, amaçlarına ulaşamamaktadır. İnci, Ceren ve arkadaşları bu intikamın gerçekleşmesine müsaade etmeyeceklerdir. Çünkü arkadaşlarına olan muhabbetleri Fırat’a engel olmalarına gerektirmektedir.

Fırat kendini toplama sürecine girmiştir. Bu süre Ceren ile yakınlaşmalarına neden olmuştur. Bu yakınlaşma ikilinin bedel olmasına neden olacaktır. Her şeyin sorumlusu olarak gördüğü Fırat için tehlikeli bir plan hazırlayan Onur kötü bir gidişata sebep olacaktır.

Yaklaşan tehlikeli süreç Fırat’ın sahip olduklarını elinden çıkarmaya çok yakınlaştırmıştır. Güler ise, kaza görüntülerini izledikten sonra oğlunun canında kast edenleri öğrenmiştir. Neticesinde Perihan ile yüzleşmeye gider. Yüzleşme sonrasında oğlunu korumak için harekete geçen Perihan, bir şekilde Onur’u kaçırma mücadelesine girer.Yorum Yap