1 Aralık 2016

Yunus Ünlü

Umuda Kelepçe Vurulmaz 6. Bölüm Fragmanı Merakla Bekleniyor! Fırat’ın Zor Kararı

01/12/2016 - 22:01

Umuda Kelepçe Vurulmaz 6. bölüm fragmanı için heyecanlı bekleyiş başladı. Bu hafta 5. bölümü ile ekrana gelen ve büyük beğeni toplayan dizide Fırat'ın düştüğü durum izleyiciyi oldukça üzdü. Tüm gelişmelerin ardından gözler 8 Aralık akşamı yayında olacak Umuda Kelepçe Vurulmaz yeni bölüm fragmanına çevrildi.
Umuda Kelepçe Vurulmaz 6. Bölüm Fragmanı Merakla Bekleniyor! Fırat’ın Zor Kararı

5. bölüm fragmanı yayınlanan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi izleyicileri şaşkına uğratacak sürpriz gelişmelerle ekrana geliyor. Güler ile yüzleşecek olan Perihan kaçma hazırlığındadır. Olan bitenin farkında olan Güler’in gündeminde ise Fırat ile Ceren vardır.

Fox TV ekranlarına Perşembe akşamı saat 20:00’de gelen sevilen dizi Umuda Kelepçe Vurulmaz sürpriz gelişmelerle kendisinden söz ettirmeye devam edecek. Sevilen dizide bu hafta Perihan ile Güler arasındaki karşılaşma dikkat çekiyor. Fırat ile Ceren, İnci’nin mahkûm kızlarla yaşadıkları ve Onur ile elif arasında olanlar dizide merak edilen diğer konuları oluşturuyor.

5. bölümü ile diziseverlerin karşısına gelecek olan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde Fırat, Onur’un tehlikeli tuzağından kurtulur. Olaydan haberdar olan Güler, Perihan ile yüzleşmeye gidecektir. Artık susmak niyetinde olmayan Güler, her şeyi polise anlatma niyetindedir.

Perihan’ın gündeminde olan konu Onur’dur. Onuru kaçırmak isteyen için son şansıdır. Mahkûmlara verilen bir ayrıcalık ile özel izin sayesinde hafta sonlarını dışarıda geçirmeleri sağlanacaktır. İnci’nin mahkûm kızlarla olan yeni bir düzen başlamaya hazırlanmaktadır. Yeni ortamlarında hüzünle mutluluğun iç içe olduğu keyifli bir aile ortamı söz konusudur. Aile olmak için ilk aşamaları yaşamışlardır.

Ceren, Güler’in her şeyi öğrendiğinden haberdar olmuştur. Güler’i görmek için gittiğinde sürpriz olarak Fırat’ın evde olduğunu görür. Fırat ile Ceren arasında yaşanan yakınlık, Güler için kabus olmaya başlamaktadır. Ceren’e oğlundan uzak durmasını isterken asıl tehlike yakınlarındadır. Onur ile Elif arasındaki samimiyet gün geçtikçe artmaktadır.

UMUDA KELEPÇE VURULMAZ 4. BÖLÜM
Hayatında yeni bir sayfa açılan Fırat, kendisini seven insanlar nedeniyle intikam işinden vazgeçmiştir. Kendisini toparlama esnasında Ceren ile yakınlaşmaktadır. Bedel ödemek zorunda kalacağı bu yakınlaşma oldukça zorlu sonuçlara neden olabilecektir. Onur tarafından tuzağa çekilen Fırat elinde olan her şeyi kaybetmeye çok yakındır.

Güler ise izlediği kaza görüntülerinden oğlunun katilini öğrenmiştir. Olayları öğrendikten sonra Perihan ile yüzleşmeye giden Güler, işlerin ciddi olduğunu anlayınca Onur’u korumak için kaçırmaya karar verir. Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi yeni bölümü ile Perşembe akşamı saat 20:00’de Fox Tv ekranlarında olacak.

Umuda Kelepçe Vurulmaz 6. Bölüm Fragmanı – FOX

Umuda Kelepçe Vurulmaz, yayınlandığı ilk bölümden bu yana büyük beğeni topluyor. Bu akşam 5. bölümü ile ekrana gelen Umuda Kelepçe Vurulmaz’ın yeni bölüm fragmanı FOX ile eş zamanlı olarak haberimizde sizlerle olacak.

Umuda Kelepçe Vurulmaz Tüm Bölümler İçin; fox.com.tr/Umuda-Kelepce-Vurulmaz/bolumlerYorum Yap