24 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Vatanım Sensin 6. Bölüm Fragmanı! Yeni Bölümde Cevdet Pusuya Düşüyor

24/11/2016 - 22:33

Vatanım Sensin 6. bölüm fragmanı için nefesler tutuldu. Kanal D ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yerini alan Vatanım Sensin son bölümde izleyici Türk Yunan gerilimini iliklerine kadar hissetti. Gözler Cevdet'e kurulan pusuya çevrildi.
Vatanım Sensin 6. Bölüm Fragmanı! Yeni Bölümde Cevdet Pusuya Düşüyor

Kanal D’nin yeni ve bir o kadar da dikkat çekici dizisi Vatanım Sensin, kendisinden söz ettirmeye devam edecek gibi gözüküyor. Dizinin 5. Bölüm fragmanına göre Yunan askerlerine unutamayacakları bir ders veren Cevdet, düştüğü hain pusudan kurtulabilecek mi? Tevfik tarafından kurulan kirli oyunun farkına varılacak mı? Vatanım Sensin yakın tarihe ışık tutarken seyircilerinin sayısını artıracak gibi gözüküyor.

Başarılı yapımları ile adından söz ettirmeyi gelenek haline getiren Kanal D, yine güzel bir dizi ile seyircilerine hitap ediyor. Vatanım Sensin dizisi yakın tarihe ışık tutarken izleyicilerine güzel anlar yaşatmaya devam ediyor. 5. Bölümü yayınlanacak olan Vatanım Sensin dizisinde Cevdet, Yunan askerlerine unutamayacakları bir ceza veriyor.
Vatanım Sensin 5. Bölüm fragmanında Cevdet, Türkleri kurtarmak için silahların peşine düşer. Eline geçen bir haritayla umutlanarak yola çıkıyor. İsteksizce Yunan konağında kalan Feride, hastanede zorlu günler geçiriyor.

CEVDET PUSUDAN KURTULABİLECEK Mİ?

Hilal ve Feride, Yunan askerlerinin tecavüzüne uğrayan kızın intihar etmesinden dolayı çok etkileniyorlar. Feride’nin anlattıkları karşısında Cevdet, Yunan askerilerine hak ettikleri dersi veriyor. Cevdet’in silahları aradığını öğrenen Tevfik ise çok sinsi bir plan hazırlığındadır. Kendisine pusu kurulan Cevdet, bu hain pusudan kurtulabilecek mi oldukça merak konusu. Tevfik’in ettiği yanına kalacak mı sorusu ise yeni bölümde yanıt arıyor.

Vatanım Sensin 6. bölüm fragmanı Kanal D ile eş zamanlı olarak haberimizde sizlerle olacak.Yorum Yap