1 Aralık 2016

Yunus Ünlü

Vatanım Sensin 7. Bölüm Fragmanı! Atatürk Vatanım Sensin Dizisine Dahil Ediliyor

01/12/2016 - 19:29

Vatanım Sensin 7. bölüm fragmanı için gözler Kanal D ekranlarına çevrildi. Her hafta izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başaran Vatanım Sensin, bu haftada büyük beğeni topladı. Atatürk'ünde Vatanım Sensin dizisine dahil edileceği ise büyük heyecan yarattı. Tüm bu gelişmelerin ardından gözler 8 Aralık perşembe akşamı ekranlarda olacak Vatanım Sensin yeni bölüm fragmanına çevrildi.
Vatanım Sensin 7. Bölüm Fragmanı! Atatürk Vatanım Sensin Dizisine Dahil Ediliyor

Sevilen ve yeni bir dizi olan Vatanım Sensin, 6. Bölümü ile heyecanlı anlar yaşatmaya devam ediyor. Başarılı yapımların adresi Kanal D’de yayınlanan dizi nefes kesen sahneleri ilen kendisinden söz ettirmeye devam edecek. Dizinin merak edilen konusu Cevdet’in durumu. Kurulan tuzaktan kurutup kurtulamayacağı merak konusu.

Kanal D’nin sevilen dizisi Vatanım Sensin, izleyicilerin beğenisini toplamaya devam ediyor. Yeni başlamış bir dizi olmasına rağmen, Vatanım Sensin kendisinden söz ettirmeye devam ediyor. Dizide bu hafta merak edilen konu Cevdet’in düşürüldüğü tuzaktan çıkması. Yeni bölümünde Vatanım Sensin, akıldaki sorulara yanıt arayacak.

6. bölümünde tuzağa düşürülen Cevdet ile rehin alınma sürecinde eşlik eden Leon vuruluyor. Cevdet ve birliğinin geri dönememesi aileleri derinden sarsıyor. Feride aldığı haberle yine sarsılıyor.

Hastaneye getirilen kişinin Cevdet olup olmadığı en çok merak edilen konulardan birisi olurken, Leon ve Tevfik’in durumu da merak edilmektedir. Cevdet’in kendisini kimin tuzağa düşürdüğünü öğrenmesine ramak kalmıştır. Cevdet’in yokluğu da Tevfik için önemli bir fırsat olmuştur. Azize’nin aklını bulandırma çabasındaki Tevfik’in ne yapacağı merak edilmektedir.

VATANIM SENSİN 5. BÖLÜM
Yakın tarihe dikkat çeken önemli dizilerden biri haline gelen Vatanım Sensin, önceki bölümde kurulan tuzakla gündeme gelmiştir. Cevdet’in peşinde olduğunu öğrenince Tevfik büyük bir tuzak hazırlamıştır. Feride ise Cevdet’in kendisine ihanet ettiği kanısındadır.

ATATÜRK VATANIM SENSİN DİZİSİNDE YAR ALACAK

10 Kasım’a özel çekilen ‘Atatürk’ sahnesinin büyük başarı elde etmesinin ardından ‘Atatürk’ karakterini diziye dâhil etme kararı alındığı iddiasına TV 8’de yayınlanan ‘Aramızda Kalmasın’ programında açıklık getirildi. Dizinin yapımcısıyla konuştuklarını söyleyen sunuculardan Jess Molho, dizide Atatürk’ün olacağını, kendisinden bahsedileceğini ve senaryoya dâhil edileceğini ancak bir oyuncu tarafından canlandırma yapılmayacağını açıkladı.

Vatanım Sensin 7. Bölüm Fragmanı – Kanal D

Sevilen dizi Vatanım Sensin bu haftaya da damgasını vurdu. Gözler Vatanım Sensin 7. bölüm fragmanında. Yeni bölüm fragmanı Kanal D ile eş zamanlı olarak haberimizde sizlerle olacak.Yorum Yap