12 Kasım 2016

Kadir Çalışkan

Vodafone İstanbul Maratonu Nedeniyle Kapalı Yollar ve Alternatif Güzergahlar Açıklandı

12/11/2016 - 22:12

İstanbul Maratonu nedeniyle trafiğe kapalı yollar ve alternatif güzergahlar açıklandı. Vodafone İstanbul Maratonu güzergahı ve bağlantı yolları, 13 Kasım pazar günü kapalı olacak. İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Valilik vatandaşı uyardı. Kapalı yollar dikkate alınarak alternatif güzergahların tercih edilmesi gerekiyor.
Vodafone İstanbul Maratonu Nedeniyle Kapalı Yollar ve Alternatif Güzergahlar Açıklandı

Vodafone İstanbul Maratonu’nda Maraton, 15 bin metre, 10 bin metre ve kahramanlar koşusu olmak üzere toplam 4 alanda yarışmacılar ter dökecek. Her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen maratonda ünlü isimler, profesyonel sporcular ve vatandaşlar birlikte koşuyor.

İstanbul Valiliği ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu yılda vatandaşı Vodafone İstanbul Maratonu öncesinde kesin bir dille uyardı. Pek çok güzergahta ulaşımın kapatılacak. Bu nedenle vatandaşların toplu taşıma araçlarına öncelik vermeleri, araçları ile yola çıkıyorlarsa alternatif güzergahlara öncelik vermeleri gerekiyor.

13 Kasım pazar günü düzenlenecek olan Vodafone İstanbul Maratonu öncesi ve sonrası tüm gelişmeler HaberDirekt.com farkı ile sizlerle olacak. Maraton sonrasında kazananların isimlerini sizlerle paylaşacağız.

Vodafone İstanbul Maratonu Nedeniyle Kapalı Yollar

İstanbul Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Eyüp’te Silahtarağa Caddesi Alibeyköy istikameti, Bahariye Caddesi Alibeyköy istikameti, Hz. Halid Bulvarı, Feshane önü, Yavedut Caddesi (Haliç Sahil yolu), D-100 Kuzey yol Haliç Köprü bağlantı yolu (Yavedut Caddesi Eyüp istikametine dönüş yapılmayacak), D-100 Güney yol Haliç Köprü bağlantı yolu (Ayvansaray Caddesi Balat ve Eyüp istikametine dönüş yapılmayacak) ve Savaklar Caddesi kapalı olacak.

Eyüp’te alternatif yollar Rami Kışla Caddesi, Eyüp Sultan Bulvarı, Topçular Caddesi, Düğmeciler Caddesi, D-100 Kuzey Yol, D-100 Güney Yol şeklinde belirlendi.Yorum Yap