7 Eylül 2016

Kadir Çalışkan

Volkan Konak’tan Flaş Karar!

07/09/2016 - 11:52

Volkan Konak’tan Flaş Karar!

Türk Halk Müziği’nin önemli sesi Volkan Konak, aldığı bir kararı sevenleriyle paylaştı. Kıbrıs’ta konserlerine devam eden Konak, artık Türkiye’ye veda ederek, yerleşmek için Amerika’ya gideceğini aktardı. Konserini izleyen yüzlerce kişinin şaşkınlıkla karşıladığı bu kararı ise ilk kez konser anında onlar öğrendi.

Volkan Konak, bu bilgiyi hayranlarıyla paylaşırken, duygulandığı görüldü. Bu kararı almakta zorlandığını fakat artık Amerika’ya gidişinin an meselesi olduğunu söyledi. Nedenini ise konserinde belirtmeyen Volkan Konak’ın menajeri ise ayrıntıları, meraklı sevenleri ile paylaştı.

Volkan Konak, çocuklarının iyi bir eğitim alabilmesi için Amerika’ya yerleşmek istediğini, Amerika’da eğitimlerine devam edeceği çocuklarının yanında olmak istemeleri önemli rol oynamış. Selma Konak ile bir evliliği bulunan Volkan Konak, üç çocuğu ile birlikte Washington’da yaşamına devam edecek.

Kararın ardından sosyal medyada üzülenler kadar eleştirenler de fazla. Türkiye’ye veda ederek önemli bir sesten uzak kalacağını söyleyen sevenleri, onun ara ara yine Türkiye’ye gelerek konserlerine devam etmesini istediğini belirtti. Konak ise bu konuda detay vermedi.Yorum Yap