22 Kasım 2016

Kadir Çalışkan

WhatsApp Görüntülü Konuşma Sonunda Türkiye’de! – WhatsApp İndir

22/11/2016 - 0:54

WhatsApp uygulaması Dünya'nın bir çok ülkesinde görüntülü konuşma servisini hizmete sokmuştu. Son güncelle ile WhatsApp artık Türkiye'de de görüntülü konuşma imkanı veriyor. Skype ve Tango gibi uygulamaları tarihe gömmek için büyük bir adım atan WhatsApp, görüntülü konuşma sektöründe de liderliği eline alacak. WhatsApp uygulamanızı son sürüme güncelleyerek, sizde görüntülü konuşabilirsiniz. Android ve iOS WhatsApp indirme sayfaları haberimizde.
WhatsApp Görüntülü Konuşma Sonunda Türkiye’de! – WhatsApp İndir

WhatsApp tartışmasız Türkiye’nin ve Dünya’nın en etkili iletişim aracı olarak kullanılıyor. Ancak en büyük eksiklik olarak gösterilen görüntülü konuşma özelliği olmaktaydı. WhatsApp haricinde Skype, Tango gibi uygulamaları da kullanmak zorunda kalan kullanıcılar, WhatsApp uygulamasının görüntülü konuşma özelliğiyle ile büyük sevinç yaşadılar.

WhatsApp görüntülü arama ile ücretsiz arkadaşlarınız ve ailenizle ücretsiz görüşebilirsiniz. Aynı zamanda GIF özelliği içinde bazı yenilikler eklendi. WhatsApp görüntülü görüşmek için iOS iPhone cep telefonlarda yüklü olan işletim sistemi iOS 8 ve üstü olması gerekiyor. Android cihazlarda ise Android 4.1 ve üstü sürümler için geçerlidir.

Telefonunuzda yüklü WhatsApp uygulamasına otomatik görüntülü konuşma özelliği gelmediyse, mevcut sürümü kaldırıp işletim sistemi resmi mağazasından ücretsiz WhatsApp son sürümü indirip yükleyip deneyebilirsiniz. WhatsApp son sürümü indirmek için Android telefonlar için Google Play Store mağaza uygulamasından ve iOS iPhone telefonlar içinde App Store’ den ücretsiz indirebilirsiniz. WhatsApp indirme adreslerini sizler için haberimize ekliyoruz.

WHATSAPP İNDİR

Android Cihazlar İçin: WhatsApp Uygulaması İndir
iOS Cihazlar İçin: WhatsApp Uygulaması İndir
Windows Phone Cihazlar İçin: WhatsApp Uygulaması İndir

WhatsApp Görüntülü Konuşma Nasıl Kullanılır?

Bu konuyla ilgili teknoloji alanında lider sitelerden Webrazzi bir video hazırlamış. Bu videoda görüntülü konuşma ile ilgili her şey anlatılmış. İzleyerek, yapamadığınız yerleri yapabilirsiniz.

HACKERLARA DİKKAT!

WhatsApp için tehlike çanları çalmaya başladı. Milyonlarca kullanıcının bu özelliği beklediğinden haberdar olan dolandırıcılar ekledikleri kişilere ‘WhatsApp’ın görüntülü arama özelliğine sahip sürümünü indir‘ linki göndermeye başladı.

Kullanıcıların paylaşılan bu linke tıklaması durumunda WhatsApp’ın resmi sitesine benzer olarak tasarlanmış ‘Whatappvideoonline‘ isimli bir siteyi açılıyor ve indirme işlemi başlıyor. Ancak bu indirme işlemi tamamen aldatmaca. Başka bir deyişle bu siteye giren kullanıcılar cihazlarına virüs yüklenmesine izin veriyor.

Söz konusu paylaşım ile ilgili siber güvenlik uzmanları kullanıcıları uyarıyor. Zira bu yöntemin siber hırsızlık maksadıyla kullanıldığına kesin gözüyle bakılıyor.1 Yorum

 

  • value :

    23 Kasım 2016-12:29

    Revan
    1    0