11 Eylül 2016

Kadir Çalışkan

Yattara’dan Boşanma Açıklaması!

11/09/2016 - 10:54

Yattara’dan Boşanma Açıklaması!

Trabzonspor’un eski futbolcusu ve Survivor yarışmacısı Yattara, magazin muhabirlerine sitem etti. Çok sık şekilde İstanbul gecelerinde görüntülenen Yattara, fotoğraflarının çekilmesi ve yayınlanmasından dolayı eşi ile arasının bozulduğunu söyledi. Dün akşam tekrar bir gece kulübüne girerken görüntülenen Yattara, bu kez sitem ederken rahatlığı dikkat çekti. Çünkü Yattara, artık herşeyin bittiğini bildirircesine sözler kullandı.

Hanım Bana Kızıyor!
Yattara, muhabirlerin yine fotoğraflarını çekmesi üzerine “Siz foto çekiyor, hanım bana kızıyor. Şimdi ben Boşanıyorum” şeklinde sözler sarfetti. Evliliğinin tehlikeye girdiğini söyleyen eski futbolcu, artık geri dönüşün olmadığını niteler şekilde davranış sergilemesi, muhabirlerin de üzülmesine sebep oldu. Yattara’nın boşanma kelimesini kullanmasının altında ise gerçekten bir boşanma mı yoksa mecazi anlamda kullanılmış bir kelime mi olduğu bilinmiyor. Söylediği sözlerden sonra mekana giren Yattara’nın başka bir şey söylememesi, söylediklerinin altının boş kalmasına neden oldu.

Şuan arasının bozuk olduğu eşi için Survivor’da çok gözyaşı döken Yattara’nın şuan aldırış etmemesi de dikkat çekti. Eşi Aminata Pendessa’dan ayrı kalmak, Survivor’daki en zorlayıcı durum olduğunu sık şekilde yarışmadayken vurgulayan Yattara’nın boşanıp boşanmayacağı ise önümüzdeki günlerde belli olması düşünülüyor.Yorum Yap