1 Mayıs 2016

Kadir Çalışkan

Yeni Eve Astronomik Rakam!

01/05/2016 - 16:53

Yeni Eve Astronomik Rakam!

Türk pop müziğinin en etkili isimlerinden biri olan Gülşen, 5 yıldır birlikte yaşadığı sevgilisi müzisyen Ozan Çolakoğlu ile düğün hazırlıklarına devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde tatil için Fransa’ya giden Gülşen ve Ozan Çolakoğlu çifti, önce Paris’te romantik bir zaman geçirecek ardından da Dubai’ye geçecek. Birbirlerine oldukça yakıştırılan ve 5 yıldır süren mutlu birlikteliklerini nikah masasına oturarak bir adım daha öteye taşımaya karar veren çift, İstanbul’a dönünce yeni evlerine taşınmak için uğraşacaklar. Yeni evleri, çünkü Gülşen ve Ozan Çolakoğlu çifti oturdukları evleri küçük geldiği için, Bebek’te tam 7 milyon Türk Lirası ödeyerek bir villa satın aldı.

Tüm ailenin bir arada yaşayabileceği bir villa isteyen çiftin, villa için ödedikleri ücret tam manasıyla bir servet. Ancak, evlenir evlenmez hemen bir çocuk sahibi olmak isteyen Gülşen ve Ozan Çolakoğlu çifti, hem çocukları için hem evdeki bakıcılar için bulundukları evi küçük buldu. Oturdukları semti de seven çiftin aldığı villa yine aynı semtten.

Geçtiğimiz günlerde aldıkları kararla nikah masasına oturmak için hazırlıklara başlayan ünlü çiftin, çok kısa bir süre içerisinde nikah tarihlerini de belirlemeleri magazin gündeminde epey konuşulmuştu. 5 yıllık birlikteliklerinden sonra arkadaş çevreleri ve magazin basını tarafından da evlenmeleri beklense de kararın aniden çıkması şaşkınlık yarattı. Ayrıca, şuan 39 yaşında olan Gülşen’in ve sevgilisi Ozan Çolakoğlu’nun çocuk istemesi de bu evliliği biraz zorunlu kılmaya başlmıştı. Çiftin nikahı ise Temmuz ayında Barcelona’da bir şatoda gerçekleşecek.Yorum Yap