1 Aralık 2016

Yunus Ünlü

Yeter 38. Bölüm Fragmanı Nefes Kesecek! Yekta’nın Kaderi Belli Oluyor

01/12/2016 - 22:16

Yeter 38. bölüm için nefesler tutuldu. 2 sezondur ATV ekranlarının en çok izlenenleri arasında yer alan Yeter, bu haftaki yeni bölümü ile ekranlara damgasını vurdu. Yekta içinde bulunduğu zor durumdan kurtulmak için çabalıyor. Tüm gelişmelerin ardından gözler 8 Aralık perşembe akşamı ekrana gelecek Yeter yeni bölüm fragmanına çevrildi.
Yeter 38. Bölüm Fragmanı Nefes Kesecek! Yekta’nın Kaderi Belli Oluyor

1 Aralık Perşembe akşamı saat 20:00’de yayınlanacak olan Yeter dizisinde Yılmaz’ın Atlas tarafından vurulması aileyi perişan etmiştir. Yekta ile Atlas arasındaki gerilim, Handan’ın yaşadığı korku ve Miray’ın atacağı adımlar Yeter dizisinde merak edilen konulardır. İdil’in intihar girişimi ile Yeter dizisi Atv ekranlarında heyecanlı anlar yaşatacak.

Atv ekranlarında Perşembe akşamları saat 20:00’de yayınlanan Yeter dizisinde Atlas’ın yaptıkları tüm aileyi perişan etmiştir. Dizide Yekta’yı kaybettiğini düşünen İdil intihar girişiminde bulunur. 37. Bölümü ile ekrana gelen Yeter dizisinde başrollerde Yurdaer Okur ve Ekin Türkmen yer almaktadır.

YEKTA KATİLİN PEŞİNDE
Heyecanın dorukta olduğu Yeter dizisinin 37. Bölümünde Yekta hapisten çıkar. Karısının katilinin peşine düşen Yekta yeni gelişmelerle karşı karşıyadır. Amacına ulaşmak için her şeyi göze alacak olan Yekta sadece faillerin yakalanması derdindedir. Kendisine gelen bir telefonla failin yakalandığını öğrenen Yekta, en yakınındaki bir ismin cinayeti işlediğini öğrenince dizi izleyicileri ekrana kilitleyecektir.

YILMAZ İFTİRAYA UĞRAR
Darp edilmiş bir vaziyette olan kişinin yüzünü gören Yekta şaşkınlığa uğramıştır. Gördüğü yüz onun fail olarak beklemediği bir kişiye aittir. Yılmaz’ı görür görmez cinayeti onun yapmadığına inanmasına yetmiştir. Bunun bir iftira olduğuna inanan Yekta, gerçeğin peşine düşmüştür.

YETER DİZİSİ 36. BÖLÜM
Yeter dizisinin son bölümüne Yekta, yaşadıklarına sebep olduğunu düşündüğü isimlerle ödeşmeye karar verir. Yekta, Atlas yüzünden çocuklarını koruma derdiyle hapse girmiştir. Bütün emek ve itibarını kaybeden bu süreç Yekta’yı sıfır noktasına çekmiştir. Yekta şartları düzeltmek için harekete geçer. Yekta’nın hapisten çıkması ise birçok kişiyi hayal kırıklığına uğratacaktır.

Yeter 38. Bölüm Fragmanı Nefes Kesecek

Yeter 38. bölüm fragmanı, ATV ile eş zamanlı olarak haberimizde sizlerle olacak.

Yeter Tüm Bölümler İçin; atv.com.tr/webtv/yeter/bolumYorum Yap