10 Kasım 2016

Kadir Çalışkan

Yeter Son Bölüm İzleyiciyi ATV Ekranlarına Kilitledi

10/11/2016 - 23:06

Yeter son bölüm izle yayını bu akşam ATV ekranlarında yayındaydı. Bu hafta 34. bölüm ile ekranlarda olan Yeter, yine perşembe akşamlarının en çok izlenenleri arasında yerini aldı. Yekta ve Aylin'in mücadelesi ise her geçen hafta şiddetlenmeye devam ediyor.
Yeter Son Bölüm İzleyiciyi ATV Ekranlarına Kilitledi

ATV ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Yeter, bu haftaya da damgasını vurdu. Aylin Yekta’dan kurtulmaya çalışırken Atlas’ta Yekta’nın kuyusunu kazmaya devam ediyor.

Yekta ve Atlas’ın mücadelesi bu haftada nefesleri kesti. Atlas gözünü karartarak Yekta’ya karşı tüm kozlarını oynama kararı aldı. Nezarete giren Yekta ise intikam yeminleri ederek etrafına tehditler savurmaya devam ediyor. Hepsi ve daha fazlası Yeter 34. bölümde ekranlarda yer aldı.

Yeter 34. Bölüm Fragmanı

Yeter 34. bölümün ardından gözler 17 Kasım akşamı ekranlarda olacak olan Yeter 35. bölüme çevrildi.

Yeter 34. Bölümde Kılıçlar Çekildi

Henüz üniversite öğrencisiyken tanıştığı ünlü ve başarılı cerrah Yekta Harmanlı’yla evlenen Aylin; kısa sürede bu büyülü rüyadan uyanırken, kendini bir karabasanın ortasında bulur. Yaşadığı psikolojik şiddete daha fazla dayanamayacağını anladığında boşanmayı dener ama başaramaz. İkinci çocuğuna hamile kaldığında tek bir amacı vardır. Çocuklarıyla birlikte kocasından kaçmak… Bütün hayatını etkileyecek o büyük yalanı kocasına söylerken, sırrını paylaştığı yakınlarından biri ona ihanet etmeye hazırlanmaktadır.

Yeter Son Bölüm (ATV) – http://www.atv.com.tr/webtv/yeter/bolumYorum Yap