24 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Yeter Son Bölümde Yekta’nın Vicdan Azabı

24/11/2016 - 21:00

Atv’nin beğenilen dizisi Yeter, 36. bölümü ile ekranlarda. Beklenmedik gelişmeklerin yaşandığı dizide Yeter hapisten çıkmayı başarıyor. Seyirciyi hayrette bırakan bu durumun sebebi ise yeni bölümde ortaya çıkacak.
Yeter Son Bölümde Yekta’nın Vicdan Azabı

36. bölümü ile Perşembe akşamı saat 20:00’de Atv ekranlarına gelecek olan Yeter, seyircilerin beğenisini toplamaya devam edecek. Dizinin 36. Bölümünde hiç beklenilmeyen gelişmeler yaşanıyor.

Yeter’in yayınlanan 36. bölüm fragmanına göre, dizideki heyecan artacağa benziyor. Oldukça fırtınalı geçecek olan bu bölümde Aylin’in cinayetinde en büyük zanlı olarak bilinen Yekta sürpriz bir şekilde hapisten çıkıyor. Yekta’nın müebbet ceza alması beklenirken ve katil zanlısı olarak bilinirken dışarı çıkması yeni bölümü daha da ilginç hale getiriyor.

Yekta’nın hapisten çıkması Miray’ı ikna edememiştir. Miray, cinayeti Yekta’nın işlediğini düşünmektedir. Bu konudaki düşüncelerini de değişik bir biçimde Yekta’ya anlatmaya karar verir.

Perşembe akşamı saat 20:00’de Atv ekranlarında yayınlanacak dizinin başrollerini Pelin Karahan ve Yurdaer Okur’un paylaşıyor. Yeter dizisinin yapımcılığını Koliba Film üstlenmektedir. Dizinin senaryosunu ise Vilmer Özçınar ve Nalan Merter Savaş üstlenmektedir.Yorum Yap