26 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Yüksek Sosyete 23. Bölüm Fragmanı! Kerem ve Cansu Yol Ayrımında

26/11/2016 - 22:13

Yüksek Sosyete yeni bölüm fragmanı için dizi hayranları bekleyişe başladı. 3 Aralık cumartesi akşamı 23. bölümü ile ekrana gelecek Yüksek Sosyete, bu akşam yayınlanan son bölümü ile izleyiciyi ekrana kilitledi. Cansu ve Mert'in yol ayrımında olması, Mert'in Ece'den uzak durmaya çalışması ve dahası izleyiciyi oldukça üzdü.
Yüksek Sosyete 23. Bölüm Fragmanı! Kerem ve Cansu Yol Ayrımında

Yüksek Sosyete, 22. bölümü ile Star TV ekranlarına damga vurmayı başardı. Mert’in Ece’den uzak durmaya çalışması, Cansu ve Kerem’in yol ayrımına gelmesi dizi hayranlarını üzdü. Gözler Yüksek Sosyete yeni bölüm fragmanına çevrildi.

Cansu bütün olanlara rağmen aşkını seçse de Kerem büyük bir yol ayrımındadır. Tam bu sırada Koran Ailesi’nden gelen acımasız hamle onu daha büyük bir çıkmaza sokar. Şimdi Kerem; her şeyi geride bırakıp aşkın peşinden mi, yoksa ona yapılanları ödetmek için davasının peşinden mi gidecek? Bedia’nın kötüye giden sağlık durumu ise Mert’i ikilemde bırakır. Olanlardan habersiz Ece ise Mert’i mutlu etmek için dörtlümüzü bir araya getirecek bir aile sofrası hazırlar. Öte yandan Levent ile ilişkisinin daha büyük felaketlere yol açacağını düşünen Süreyya, oldukça zor bir karar alır.

Yüksek Sosyete 23. Bölüm Fragmanı İçin Nefesler Tutuldu

Star TV ekranlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alan Yüksek Sosyete, cumartesi akşamlarının en çok izlenenler arasında. Bu hafta 22.bölümü ile ekrana gelen ve büyük beğeni toplayan dizide gözler 3 Aralık akşamı yayınlanacak olan 23. bölüm fragmanına çevrildi. Yüksek Sosyete yeni bölüm fragmanına Star TV ile eş zamanlı olarak haberimizde ulaşabilirsiniz.

Yüksek Sosyete Tüm Bölüm Videoları İçin; startv.com.tr/dizi/yuksek-sosyete/bolumlerYorum Yap