22 Kasım 2016

Yunus Ünlü

Zuhal Topal Son Bölümde Hanife Bayhan’a Sesleniyor

22/11/2016 - 14:16

Hanife Bayhan rüzgarı esmeye devam ediyor. Zuhal Topla ile ekranlarda olan ikili arasında yaşanan gerginlik programa damga vuruyor. Zuhal Topla’la programında Ezgi ile Umut’un görüşmesine anne engeli. Star TV’nin sevilen evlilik programı Zuhal Topal’la yeni bölümüyle izleyicilerinin karşısına çıktı.
Zuhal Topal Son Bölümde Hanife Bayhan’a Sesleniyor

Zuhal Topal izdivaç programında Bayhan ve Hanife, adı en çok geçenler arasında. Bayhan’ın Hanife’ye kızarak programdan ayrılması ve Hanife’nin Bayhan’a seslenmesi gündeme bomba gibi düştü. Bayhan henüz HAnife’ye cevap vermezken gözler bugün yayınlanacak yeni bölüme çevrildi.

Star TV’nin sevilen evlilik programı Zuhal Topal’la yeni gelişmelerle izleyicilerle buluşuyor. Ezgi ve Umut görüşmesine anne engeli gelince işler zorlaşır. Önceki bölümde evlenme sinyali veren çiftlerin gelinlik hediyesi ve gelinliği giyen Ezgi’nin Umut ile dans etmesi heyecan verici gelişmeler olarak yorumlanmıştı. Son bölümde ise Umut’un annesi evlilik planları yapma aşamasındaki çiftlerin ilişkisine taş koydu ve Umut ile Ezgi arasında yaşanabilecek ilişkiye engel oldu.

Zuhal Topal’la programına telefon ile bağlanan Umut’un annesi Umut ile Ezgi’nin birlikteliğini kabul etmediğini açıkça itiraf etti. Gelen telefon Umut ile Ezgi’nin ilişkisini çıkmaza soktu. Umut ve Ezgi’ni bu engeli nasıl aşacakları merak konusu. Ayrıca, Zuhal Topal da çiftlerin ailelerini bir araya getirerek çözüm üretme sözü verdi.

Ormanda romantik bir yürüyüşe çıkan Baha ve Naz arasında nelerin olup bittiği de merak konusu. Baha ve Naz arasındaki kriz sona ererken, Baha ormanda Naz’ı sevdiğini haykırarak ilan etti. Naz, Baha’dan özür diledikten sonra romantik anlar yaşayan çiftler stüdyodan sorunsuz ayrıldılar.1 Yorum

 

  • Metin incir :

    23 Kasım 2016-00:18

    Beni davet edip geri yolladınız,allahından bul
    0    0