28 Kasım 2016

M. Negiz

Zuhal Topal Son Bölümde Hanife ve Serkan’dan Radikal Karar

28/11/2016 - 16:39

Zuhal Topal son bölümde izleyici Hanife Serkan arasında yaşanan tatsızlığa şahit oldu. Hanife, aldığı kararla herkesi şaşırttı. Zuhal Topal, ekranların en çok izlenen izdivaç programları arasında yer almaya devam ediyor.
Zuhal Topal Son Bölümde Hanife ve Serkan’dan Radikal Karar

Zuhal Topal ile birlikte haftaiçi hergün ekrana gelen programda son olarak duygusal anlar yaşandı. Askerlik konusundaki açıklamaları ile Melih izleyenleri duygulandırdı. Topal’ın da gözyaşı döktüğü program, yeni bölümünde de merak konusu. Son bölüme Hanife ve Serkan arasında yaşananlar damga vurdu.

Haftaiçi hergün ekrana gelen Zuhal Topal’la, evlilik programı olarak çok duygulu anlar yaşattı. Zuhal Topal’la programında bu hafta neler olacağı şimdiden merak ediliyor.

Duygusal anlar yaşanmasına sebep olan olay askere gidecek olan Melih’in anlattıklarıydı. Zuhal Topal, duydukları karşısında gözyaşlarına engel olamadı. Atarlı damat adayı olarak nam salan Melih, askere gitmeden önce son defa programa katıldı.

Zuhal Topal, atarlı damada sarılarak hüngür hüngür ağladı. Kardeşi gibi gördüğünü ifade eden Topal, Melih’i komutanlara emanet ettiğini söyledi. Melih’in programda aşık olduğu kişi olan Melisa da çok zor anlar yaşadı. Evlilik yolunda giden ikili için vedalaşmak zor oldu. Vedalaşma yolunda Zuhal Topal da locaya kadar eşlik etti.
28 Kasım 2016 Pazartesi günü ekrana gelecek olan yeni bölüm şimdiden merak ediliyor. Adaylarını atışma ve diyalogları programa keyif katacak. Duygusal anların da yaşanacağı yeni bölüm izleyicilere güzel anlar vaat ediyor.

Hanife’den Serkan ile İlgili Önemli Karar

Zuhal Topal Tüm Bölümler İçin; atv.com.tr/webtv/esra-erolda/bolum1 Yorum

 

  • İMRANÇELİK :

    6 Aralık 2016-17:57

    ben imrançelik özürlübayanım bekarim dürüst ciddiyi bayanım mersinde yaşiyorum ailemle birlikte yaşiyorum yaşim 31 imran çelik özürlü erkek arkadaşlık ariyorum.
    0    0