25 Kasım 2016

M. Negiz

Zuhal Topal Son Bölümde Talipler Arasında Gerginlik

25/11/2016 - 17:31

Zuhal Topal’la programında Naz ve Baha nişanlılık yolundalar. Kıyafet alışverişi krize mi dönüyor? Baha nelere kızdı? Alışverişte uzlaşı olamayınca birliktelik riske mi giriyor? Çiftler yaklaşan krizi nasıl çözecekler?
Zuhal Topal Son Bölümde Talipler Arasında Gerginlik

Zuhal Topal’la programında nişanlanmak üzere olan Naz ve Baha nişan alışverişi sırasında anlaşmazlık yaşayınca ortam gerilir. Kıyafet konusunda anlaşamayan çiftler uzlaşı sağlayabilecek mi?

Naz kıyafet seçimi esnasında Baha’nın ısrarlı takibindedir. Baha, Naz’ın seçtiği kıyafetleri genel olarak beğenmez. Çünkü, açık kıyafetler seçilmektedir. Naz, bu eleştirilere daha fazla tahammül edemez.

Baha’nın kıyafetleri beğenmemesi ile Naz’ın o kıyafetleri beğenmesi büyük bir kriz doğuracaktır. Baha da, Naz’a tek başına nişanlanması gerektiği söyler kızarak. Kıyafetleri eleştirirken 23 Nisan müsameresine benzediğini ifade eden Baha’nın işi oldukça zor.

Baha’nın eleştirilerine ilk destek İbrahim’den gelir. Kıyafetlerin açık olduğunu ifade eden İbrahim, nişan töreni için daha uygun kıyafetlerin seçilebileceğini söyler. Sade ve öz bir kıyafet kullanmasını salık verir. Netice olarak nişan alışverişi genç çiftleri oldukça zorlayacak gibi gözüküyor.Yorum Yap